> CYKLO Gdynia - Sprzedaż Rowerów i Profesjonalny Serwis. O Nas.

O nas

Sklep z tradycjami, został założony w 1993roku, tak więc jesteśmy na rynku przeszło 30lat. Posiadamy sklep wraz z serwisem w sercu Gdyni oraz tuż przy Starym Targu w Kościerzynie. Jest to firma rodzinna, dla której najważniejszym jest żeby klient wyszedł zadowolony i żeby z uśmiechem do nas wracał.
Na sklepie znajdziecie marki, które od wielu lat kojarzą się z jakością takie jak Unibike, Cannondale czy Rudy Project, ale nie boimy się też zaufać nowościom tak więc rowerki świeżutkiej firmy Ravio czy szeroka gama produktów ProX też nie jest nam obca.
Serwis jest z kolei oczkiem w głowie młodszego wspólnika. Wyposażyliśmy się w elektryczne stojaki serwisowe amerykańskiej firmy ParkTool, serwis przeszedł też renowację. Zapraszamy z każdym rowerkiem i obiecujemy indywidualne podejście do maszyny wierząc, że każde dwa kółka zasługują na chwilę uwagi.
Jeśli więc szukasz nowego roweru, miejsca w którym zajmą się Twoim starszym jednośladem lub po prostu chcesz porozmawiać o nowościach z brażny - zapraszamy!

„Rowerowy światek rozwija się z każdym dniem, więc potrzeba miejsc, w których bezpiecznie można się nimi poruszać, a przede wszystkim osób, które na owych pojazdach się znają. Nie ukrywajmy, samo kupienie roweru to dla wielu z nas czarna magia, nie mówiąc już o jego serwisowaniu, które trzeba wykonywać cyklicznie. Dlatego cieszymy się niezmiernie, że możemy zaprosić Was do naszych sklepów.”

Krzysztof Szewczyk
Piotr Szewczyk